DP30C2P-1 ABB 2P 30A DP CNCTR
SPEC SHEET
▸ See All in Definite Purpose Contactors AC
DP30C2P-1 ABB 2P 30A DP CNCTR
Log In for Pricing and Availability
Note: Lead times are estimates only
Specifications
 Coil Voltage 120V
 Size 2.36 in