400-DP30ND2 AB DEFINITE PURPOSE CONTACTOR 30A; 2P; 120V
Mouse over image to zoom, click to enlarge
Manufacturer PN: 400-DP30ND2
UPC:  61132034980
Kendall Electric Inc PN: 3798
Invoice Description:
 Brand Name Allen-Bradley
 Coil Voltage 120V 50/60Hz
 Contact Configuration N.O.
 Maximum Load Current 30A
 Number of Poles 2 Pole