400-DP25ND2 AB DEFINITE PURPOSE CONTACTOR 25A; 2P; 120V
 Brand Name Allen-Bradley
 Coil Voltage 120V 50/60Hz
 Contact Configuration N.O.
 Maximum Load Current 25A
 Number of Poles 2 Pole