211GB GREENLEE O RING-.875X1.12X.125 70-D NITRILE 78331050338
Mouse over image to zoom, click to enlarge
Description: Greenlee® O-Ring, 70-D, Nitrile, 0.875 in ID x 1.12 in OD x 0.125 in THK
Manufacturer PN: 211GB
UPC:  78331050338
Kendall Electric Inc PN: 2584927
Invoice Description:
▸ See All in Hydraulic Tool Accessories
Greenlee® 211GB 70-D O-Ring, Nitrile
Log In for Pricing and Availability
Note: Lead times are estimates only
Description
Greenlee® O-Ring, 70-D, Nitrile, 0.875 in ID x 1.12 in OD x 0.125 in THK
Specifications
 Brand Name Greenlee®
 Dimensions 0.875 in ID x 1.12 in OD x 0.125 in THK