156-C3P30NCD AB 3 PHASE SSC 30A 600VAC 5-32 V DC CONTROL
Mouse over image to zoom, click to enlarge
Manufacturer PN: 156-C3P30NCD
UPC:  88950820479
Kendall Electric Inc PN: 3743820
Invoice Description:
▸ See All in Solid State Contactors
 Class contactors
 Coil Voltage 5-32 V DC
 Current Range 0 to 37 amperes
 Line Voltage 600V AC