156-C2P75NCDD AB 2 PHASE SSC 75A 600VAC 5-32 V DC CONTROL
Mouse over image to zoom, click to enlarge
Manufacturer PN: 156-C2P75NCDD
UPC:  88950820469
Kendall Electric Inc PN: 4149086
Invoice Description:
▸ See All in Solid State Contactors
 Coil Voltage 5-32 V DC
 Current Range 0 to 85 amperes
 Line Voltage 600V AC